JAK PRACUJEMY

.

Naszym zadaniem jest kompleksowa organizacja Waszej uroczystości. Podczas pierwszego, niezobowiązującego spotkania poznajemy Wasze oczekiwania, marzenia i plany. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania odnośnie planowania ceremonii. Na tym etapie omawiamy charakter i koncepcję imprezy. Poznanie Waszych gustów i pomysłów pozwoli nam stworzyć wspólną wizję uroczystości. Spotkanie ma także na celu przedstawienie oferowanych przez nas usług, które będziemy mogli dopasować do Waszych indywidualnych potrzeb.

Kolejnym etapem jest przygotowanie specjalnej oferty, zawierającej zakres usług uzgodnionych na wcześniejszym spotkaniu. Przedstawimy także wstępny kosztorys oraz zakres prac Agencji Białe Kwiaty. Kiedy zdecydujecie się na współpracę z nami i zaakceptujecie naszą ofertę, następuje podpisanie umowy. Po otrzymaniu podpisanych dokumentów przystępujemy do organizacji Waszego pięknego dnia – zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i pełnym zaangażowaniem.

Od tego momentu, to my zajmujemy się wszystkim, a Wy oczekujecie na swój wymarzony dzień! Aby sprostać wszystkim wymaganiom jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji.

„PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO TYCH, KTÓRZY WIERZĄ W PIĘKNO SWOICH MARZEŃ”

Białe Kwiaty

Wild Fish Studio